RZ Auto Banner Domov

O nás

Autobazar RZ AUTO má pro Vás neustále připraveny prověřené ojeté vozy. V nabídce našeho autobazaru najdete ojeté vozy všech nejznámějších a řidiči nejoblíbenějších značek.

Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, a proto každé ojeté auto důkladně prověříme a po domluvě s původním majitelem případně i provedeme nejdůležitější servisní úkony. Pokud chcete koupit levné ojeté auto, zamiřte zcela jistě k nám. Projděte si naši nabídku ojetých aut online, kontaktujte nás a přijeďte si vybrané auto prohlédnout přímo k nám do autobazaru do Znojma. Autobazar se nachází na ulici Brněnské v Dobšicích. Pokud svůj vysněný vůz v naší nabídce nenajdete, kontaktujte nás se svojí představou.

Samozřejmou součástí našich služeb při prodeji ojetých aut je možnost zvolit si způsob financování nákupu ojetého vozu. V této oblasti se snažíme vycházet vstříc tak, abyste vy – naši zákazníci – měli při nákupu ojetého vozu jistotu, že neuděláte chybu.

Pokud u nás vybíráte ojetý automobil jste jednoduše na správné cestě!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

';